CARL BORG. tegning, signeret og dateret 1864.

462944. CARL BORG. tegning, signeret og dateret 1864.

Cirka 33 x 27 cm.

Pletter. Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 33 x 27 cm.

Antal besøg: 526