PIEDESTAL, begyndelsen af det 20. århundrede.

462329. PIEDESTAL, begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde 120 cm. Bunden måler 31 x 31 cm.

Slitage, stødmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, stødmærker.

Antal besøg: 520