LÆNESTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

462146. LÆNESTOL, "Sjuan", Arne Jacobsen, Fritz Hansen.

Mærket 1995.

Slitage, ridser og mærker, skader/skruer og dæksel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket 1995.

Antal besøg: 761