Hane E., Goignolles en Brie, Signeret, 1940.

461488. Hane E., Goignolles en Brie, Signeret, 1940.

Hane E., Goignolles en Brie, Signeret foran til venstre, dateret 1940.
akvarel på papir. indrammet

Mål: 63,5 x 72,3 cm (højde x bredde).

Meget god stand. indrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

akvarel på papir. indrammet

Meget god stand. indrammet.

Auktionshaus von Brühl
Antal besøg: 1.044