SKÆNK, teaktræ, "Gigant", design Nils Jonsson, Troeds.

461018. SKÆNK, teaktræ, "Gigant", design Nils Jonsson, Troeds.

Længde 220 bredde 43 højde 78 cm.

Slitage, ridser og mærker, bagside med huller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.304