DANSESTOLE, 4 Nesto/Nässjö stolefabrik, 1900-tallet.

460407. DANSESTOLE, 4 Nesto/Nässjö stolefabrik, 1900-tallet.

En stol stemplet.

Slitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

En stol stemplet.

Slitage, ridser og mærker.

Antal besøg: 3.064