LOFTSLAMTER, 2 stk, dekoreret med prismer, 19/2000-tal.

459429. LOFTSLAMTER, 2 stk, dekoreret med prismer, 19/2000-tal.

Diameter ca 42 el 21 cm.

Slitage, buler/skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 42 el 21 cm.

Slitage, buler/skader.

Antal besøg: 276