ARMBANDSUR, dame, Rutina, quartz, urkasse guld dobbelt, armbånd 18k guld.

457371. ARMBANDSUR, dame, Rutina, quartz, urkasse guld dobbelt, armbånd 18k guld.

Armbåndsur, urværk Harley cal. 672, urskivediameter ca 17 mm. Armbånd stemplet ÄSA Stockholm 1968, bredde 8 mm.
Længde ca 20,5 cm.
Totalvægt inklusive værker ca 26,4 gram.

Hus med kraftig slitage. Samling til armbånd af guld dobbelt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 20,5 cm.

Antal besøg: 2.127