ULTRAPHIL, 2 solcellelamper fra Philips, 20. århundrede.

4570418. ULTRAPHIL, 2 solcellelamper fra Philips, 20. århundrede.

Inkluderer beskrivelse og et par beskyttelsesbriller.
Højde 30 cm, længde ca. 25 cm, bredde ca. 18 cm.

Brugsslitage. Ældre elektricitet. Ikke testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Nygatan 98
462 32 Vänersborg
Sverige

Placering
Platå 4
Antal besøg: 104