HAVEGRUPPE, 3 dele, rattan, 1900/2000 tallet.

456976. HAVEGRUPPE, 3 dele, rattan, 1900/2000 tallet.

2 stole Bord med glasplade, diameter 68, højde 52,5 cm.

Brugsslitage, mindre skader. Bordets beslag for stabilitet af skiven mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 332