BORDLAMPE, mærket NL 4750, 1900-tallet.

456705. BORDLAMPE, mærket NL 4750, 1900-tallet.

Fleksibel lysarm. Maksimal højde ca 44,5 cm.

Slitage, mærker, ridser, farvetab, bulet skærm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 865