SERVINGSVOGN, træ og glas, midten af det 20. århundrede.

456145. SERVINGSVOGN, træ og glas, midten af det 20. århundrede.

Længde 62, bredde 54, højde 59,5 cm.

Fugtige pletter, finerskader. revner. Hjulene tørrede. Håndtaget mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.200