SOFABORD, med avishylde, 1950'erne / 60'erne.

456052. SOFABORD, med avishylde, 1950'erne / 60'erne.

Længde 92, bredde 52, højde 58 cm.

Slitage, ridser, renoveret, suppleret med laminatplade.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 357