OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde med svane, akvarel, usigneret.

4559362. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinde med svane, akvarel, usigneret.

Dagstørrelse ca. 29x35 cm.

Slid og aldersrelateret slid, ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse ca. 29x35 cm.

Antal besøg: 239