Bordur, Kendo Electronic, Tyskland, 20. århundrede.

4556935. Bordur, Kendo Electronic, Tyskland, 20. århundrede.

Højde ca. 24 cm.

Batteridækslet mangler. Ikke funktionstestet, der gives ingen garantier.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 24 cm.

Antal besøg: 226