45553. DENES PERGER. 2 stk, litografier, signeret, dateret og nummereret.
Motiv med både.
Skilt, "Waxholm", nummereret I / XX dateret 1991, motiv ca 42 x 28 cm.
Skilt, nummereret 251/360, dateret 1991, motiv 31 x 46,5 cm.
Ikke undersøgt uden for rammen.