SALONGRUPPE, 6 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

45491. SALONGRUPPE, 6 dele, Karl Johan stil, 20. århundrede.

Bestående af: sofa, bord, 2 lænestole, 2 stole, sofalængde ca. 209 cm.

Senere betræk medfølger (se billede), Brugsslitage, nøgle til bordet mangler, originalt betræk med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 951