GERT MARCUS. Komposition, farvelitografi, usigneret.

454867. GERT MARCUS. Komposition, farvelitografi, usigneret.

18x9 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

18x9 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 760