Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Kunst
Malerie
AUGUST EMANUEL "MANNE" HALLENGREN. Landskab med huse, olie på lærred, signeret.
454664. AUGUST EMANUEL "MANNE" HALLENGREN. Landskab med huse, olie på lærred, signeret.
Cirka 61 x 91 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Cirka 61 x 91 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
553