FAD, tin, ætset dekor, vanitas motiv, dateret 1632.

4545675. FAD, tin, ætset dekor, vanitas motiv, dateret 1632.

Højde 7 cm, diameter 36 cm.

Brugs- og aldersrelateret slid, delvis hulskader, ridser, spåner, sandsynlige jordfund.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 7 cm, diameter 36 cm.

Antal besøg: 167