PETER OPSVIK. „Globe Two“, Arbejdsstol, hvidglaseret metalramme, polstret sæde og ryglæn i tekstil, justerbare dele, etiketmærket, Globe Concept.

4545589. PETER OPSVIK. „Globe Two“, Arbejdsstol, hvidglaseret metalramme, polstret sæde og ryglæn i tekstil, justerbare dele, etiketmærket, Globe Concept.

Sædehøjde 67 cm, ryghøjde ca. 102 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 278