STOLE, 2 stk., "Gustavus" Carl Malmsten, Åfors Möbler, Blomstermåla.

454371. STOLE, 2 stk., "Gustavus" Carl Malmsten, Åfors Möbler, Blomstermåla.

Bakke og mærket.

Slitage, ridser, mærker, polstring med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bakke og mærket.

Antal besøg: 329