HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

454332. HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Delelig.
Længde 90, dybde ca 62, højde 181 cm.

Slitage, ridser, finer og lakskader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Delelig.

Antal besøg: 377