OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stockholm, Gamla Stan, akvarel, signeret.

4540097. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stockholm, Gamla Stan, akvarel, signeret.

Rammemål: 53 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 53 x 44 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 325