Steneby Hemslöjd spiseskab, 20. århundrede.

4536195. Steneby Hemslöjd spiseskab, 20. århundrede.

Et par døre med en baghylde. Nederst to kasser. Trækbeslag. Gyngeben, skåret indretning

Dimensioner 110 x 52 x 200 cm.

Senere maleri. Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 585