COCKTAILGLAS, 1 + 6 stk, "Cloud" Simon Gate Orrefors, sign.

45283. COCKTAILGLAS, 1 + 6 stk, "Cloud" Simon Gate Orrefors, sign.

Højde 13 dia 11,5 cm og højde 15 dia 8,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 4.197