8+1 stk messingunderlag og flaskeunderlag, 20. århundrede.

4522175. 8+1 stk messingunderlag og flaskeunderlag, 20. århundrede.

Glasbunddiameter: 9,5 cm.
Flaskebundens diameter: 14,5 cm.

Brugsslitage. Flaskebunden let vinglet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Glasbunddiameter: 9,5 cm.

Antal besøg: 165