LOFTSLAMPE, Philips, anden halvdel af det 20. århundrede.

45117. LOFTSLAMPE, Philips, anden halvdel af det 20. århundrede.

Plast og uædle metal. Total højde 116, diameter 47 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 724