VINGLAS, 4 stk, glas, Val St Lambert, sign.

451061. VINGLAS, 4 stk, glas, Val St Lambert, sign.

Kop delvis i tonet violet glas og poleret dekoration. Højde 22 cm.

Brugsslitage, slibning ned på én fod.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.118