DOSA, forgyldt messing, muligvis Frankrig, 1800-tallet.

450974. DOSA, forgyldt messing, muligvis Frankrig, 1800-tallet.

Længde ca 8,5 x 5, højde ca 3,5 cm.

Slitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser, pletter.

Antal besøg: 461