HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

45066. HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Nøgle tilgængelig. Længde 87, dybde 53, højde 178.

Brugsslitage og revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og revner.

Antal besøg: 556