ESAIAS THORÉN. Stilleben med kernefrugter.

4502114. ESAIAS THORÉN. Stilleben med kernefrugter.

Olie på panel, signeret E. Thorén
Billedmål 24x60 cm, ramme 48x84 c,
meter.

Mindre aldersrelateret slid.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Få foretaget en gratis vurdering!

meter.

Mindre aldersrelateret slid.

Kunstner/designer

Esaias Thorén (1901–1981)

Antal besøg: 408