Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Stadsauktion Sundsvall
Kunst
Malerie
EUGEN TOR ELIASSON. Sejlskib, olie på lærred, signeret og -70.
449954. EUGEN TOR ELIASSON. Sejlskib, olie på lærred, signeret og -70.
68 x 46 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
68 x 46 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Stadsauktion Sundsvall
Antal besøg:
696