EUGEN TOR ELIASSON. Sejlskib, olie på lærred, signeret og -70.

449954. EUGEN TOR ELIASSON. Sejlskib, olie på lærred, signeret og -70.

68 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

68 x 46 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.199