OPTISKE INSTRUMENTER, begyndelsen af det 20. århundrede.

449783. OPTISKE INSTRUMENTER, begyndelsen af det 20. århundrede.

Pupilmåler medfølger i separat æske. Målene på kasserne er ca 26 x 26 / 29 x 27 cm.

Slitage, ridser, mærker. Dele mangler. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 535