JOHN ANDERSSON. ANDERSSON & JOHSSON, vase, Höganäs, 20. årh.

4495907. JOHN ANDERSSON. ANDERSSON & JOHSSON, vase, Höganäs, 20. årh.

Okseblodglasur. Signeret og mærket „No 60".

Højde ca. 16 cm. Diameter ca. 18 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Adresse

Gumsbackevägen 5b
611 38 Nyköping
Sverige

Placering
M21
Antal besøg: 206