MADELEINE PYK. „Skeppsbron“, olie på lærred.

4494167. MADELEINE PYK. „Skeppsbron“, olie på lærred.

Signeret, karmmål ca. 48x50 cm.

Ekstremt nem at bruge.

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Ekstremt nem at bruge.

Kunstner/designer

Madeleine Pyk (Født 1934)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.100