Teakbord fra 1950'erne.

Teakbord fra 1950'erne.
4494078. Teakbord fra 1950'erne.

Udtrækkeligt bord,
Ca. 130 x 85 x 73 cm.

Slid, ridser og mærker/fugtmærker
Indsætningsdisk mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Udtrækkeligt bord,
Ca. 130 x 85 x 73 cm.

Indsætningsdisk mangler.

Antal besøg: 278