En Zodiac malingbeholder, Burma, det 20. århundrede.

4491092. En Zodiac malingbeholder, Burma, det 20. århundrede.

Cylinderformet ramme 4 stykker med figurativ dekoration af Zodiac.
Diameter ca. 16, højde 15 cm.

Brugsslitage, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 16, højde 15 cm.

Brugsslitage, tørre revner.

Antal besøg: 148