Kommode, træ, første halvdel af det 20. århundrede.

449091. Kommode, træ, første halvdel af det 20. århundrede.

Messing beslag. Fem skuffer. Låsebeslag kun til dekoration, åbningsliste fungerer som lås til skuffer.
Længde 100 cm.
Bredde 52,5 cm.
Højde 117,5 cm.

Brugsslitage, delvist senere overmaling, pletter, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 100 cm.
Bredde 52,5 cm.
Højde 117,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 446