4488595. ROBERT HEAL TIL HÆFTEKLAMMER. EN LADDERAX REOL.
Ladderax-hyldesystemet fra midten af det 20. århundrede, designet af Robert Heal til Staples, bestående af tre stigeholdere i hvid metal (2x 201 cm højde, den anden 163 cm højde), en lukket hylde (glashylde til stede, ingen hyldepinde eller skydedøre) og seks teakhylder (2x 89 cm bredde, 4x 59 cm bredde).
Med forskellige områder af slid og mærker, nogle ridser, er mindre lodret ret skrøbelig.