Et hjørneskab til generelle formål, dateret 1781.

4487178. Et hjørneskab til generelle formål, dateret 1781.

Grøn med indretning af blomster.
Signeret P.A.S
Dimensioner ca. 65 x 36 x 106 cm.

Krydsfinerplade i ryggen, aldersrelateret slid.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret P.A.S

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 284