PROJEKTOR, Janus Epidiaskop Liesegang, 20. århundrede.

448443. PROJEKTOR, Janus Epidiaskop Liesegang, 20. århundrede.

Længde ca 80 cm. Højde ca 53 cm.
Med skattepose.

Slitage, ikke gennemgået. Senere el.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med skattepose.

Antal besøg: 3.786