REOL, teak, 1950'erne.

REOL, teak, 1950'erne.
4482259. REOL, teak, 1950'erne.

Base, skab med indretning bag et par døre.
Længde ca 85, bredde 41, højde 180 cm.

Brugsslitage, indvendig hylde mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 610