KONSOLBORD & STENPLADE, 20. århundrede.

4481983. KONSOLBORD & STENPLADE, 20. århundrede.

Konsolbord med stenplade. Ramme i forgyldt træ. Skær indretning.
Den grå/grønne disk passer ikke til konsolbordet

Ekstra disk tilføjes.

Bordbredde ca. 68 cm. Dybde ca. 31 cm. Højde ca. 40 cm.

Ekstra stenplade ca. 59x21 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter. Afvisning på undersiden af ekstra skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ekstra disk tilføjes.

Antal besøg: 178