SOPPSLEV, sølv, med træhåndtag, 1794.

44819. SOPPSLEV, sølv, med træhåndtag, 1794.

Uklare stempler. Længde 43 cm.

Slitage, reparation ved beslaget, knop på aksel mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 802