MODELMOTOR, udskåret model til undervisning, omkring midten af det 20. århundrede.

448110. MODELMOTOR, udskåret model til undervisning, omkring midten af det 20. århundrede.

Højde ca 39 cm.

Slitage, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 39 cm.

Slitage, ikke gennemgået.

Antal besøg: 978