RING, 14k guld, ovalskåret syntetisk spinel, ustemplet.

4476589. RING, 14k guld, ovalskåret syntetisk spinel, ustemplet.

Størrelse ca 18,25/58, vægt ca. 2 gram.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 329