VÆRKTØJ & VÆRKTØJ, stort Sæt, almindelig mand.

447489. VÆRKTØJ & VÆRKTØJ, stort Sæt, almindelig mand.

Delvist mærket/signeret. Inklusiv skovle, besman vægte og seldon.

Slitage, beskadigelse, orme-tung. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 994