BERTIL CARLSSON. Vinterlandskab.

4474382. BERTIL CARLSSON. Vinterlandskab.

Olie på lærred, signeret.

73 x 60 cm.

Rammemål: 81 x 69 cm.

Mindre overfladeslid. Det samlede indtryk er godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

73 x 60 cm.

Rammemål: 81 x 69 cm.

Antal besøg: 206